Gospodarstwo Agroturystyczne
Leśna nuta
wynajem pokoi
Gospodarstwo Agroturystyczne
Leśna nuta
wynajem pokoi

Przeczytaj nasz regulamin

REGULAMIN

W trosce o udany wypoczynek Państwa oraz innych Gości prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi na terenie Gospodarstwa Agroturytycznego Leśna Nuta.

1. Meldunku dokonujemy niezwłocznie po przybyciu (na podstawie dokumentu potwierdzającego tożsamość).
2. Należność za cały pobyt pobierana jest w dniu Państwa przyjazdu zgodnie z ustalonym terminem. W przypadku wcześniejszego wyjazdu (z przyczyn od nas niezależnych) należność za całość pobytu ustalona wcześniej nie ulega zmianie (chyba, że wcześniej ustalono inaczej).
3. Pokoje wynajmowane są na doby. Doba pobytowa rozpoczyna się o godzinie 14.00 w dniu przyjazdu, a kończy się o 11.00 w dniu wyjazdu (chyba, że wcześniej ustalono inaczej).
4. Prosimy o zachowanie ciszy nocnej po godzinie 22.00 (do godziny 06.00)
5. Goście zobowiązani są do przestrzegania porządku na terenie gospodarstwa i do użytkowania wszystkich pomieszczeń zgodnie z ich przeznaczeniem.
6. Goście mają do dyspozycji bardzo rozległy teren wokół domu. Gospodarz nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo Gości. Za bezpieczeństwo dzieci odpowiadają ich Opiekunowie.
7. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, którzy zachowują się hałaśliwie i agresywnie Gospodarze mają prawo wymówić pobyt w trybie natychmiastowym bez zwrotu zaliczki.
8. Gospodarze wskazują Gościom miejsce parkowania samochodu, ale nie ponoszą odpowiedzialności za jego bezpieczeństwo (parking jest darmowy, niestrzeżony, Gospodarz domu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawiony samochód oraz znajdujące się w nim mienie).
9. Gospodarze nie ponoszą odpowiedzialności za mienie Gości.
10. Goście odpowiadają za wyrządzone przez siebie szkody, których koszty mają obowiązek pokryć (podobnie w przypadku zaginięcia sprzętu użytkowanego przez Gości). Za szkody spowodowane przez dzieci odpowiadają ich opiekunowie.
11. Gość ponosi odpowiedzialność finansową w przypadku utraty lub zagubienia kluczy do obiektu.
12. Istnieje możliwość przyjazdu ze swoimi zwierzętami, jednak wymaga to wcześniejszego powiadomienia i ustalenia warunków. Bez wspólnych ustaleń Gospodarz ma prawo odmówić przyjęcia zwierzęcia. Za Zwierzę odpowiada jego Właściciel. Właściciel odpowiada też za wyrządzone szkody przez Zwierzę (ewentualne koszty za zniszczenia mienia przez Zwierzę Właściciel ma obowiązek pokryć).
13. Gospodarze nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za Gości – Gości w momencie przyjazdu nie obejmuje żadne ubezpieczenie zapewnione przez Gospodarzy (Gość ubezpiecza się sam).
14. Wewnątrz domu obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Palenie tytoniu jest możliwe w miejscach do tego wyznaczonych (jednak należy zachować szczególną ostrożność).
15. Osobom obcym nie udzielamy żadnych informacji na temat Gości zapewniając tym pełną dyskrecję.
16. Prosimy zgłaszać się po pozostawione mienie jak najszybciej. Nieodebrane w ciągu 3 miesięcy zostanie przekazane potrzebującym.
17. W przypadku odwołania rezerwacji zaliczka nie podlega zwrotowi (chyba, że wcześniej ustalono inaczej).

Kontakt

Napisz lub zadzwoń!

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej na temat dostępności pokoi w interesującym Cię terminie? Skontaktuj się z nami.

Adres

Jankowice
ul. Podlesie 11
32-551 Babice

KONTAKT

608 357 105

kontakt@lesna-nuta.pl